Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania umeblowane Dominowo - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

1 ogłoszenie

Sortowanie

Od najnowszych

1 ogłoszenie

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grabowa

Dominowo,wielkopolskie

522 000 zł55,40 m² 9 422,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Małe ogrodzone osiedle na obrzeżu wioski - siedziby gminy (szkoła, żłobek i przedszkole, przychodnia, dino, żabka, cukiernia Łobza, polska Chata .). Mieszkańcy osiedla: młode małżeństwa.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grabowa

Dominowo,wielkopolskie

419 000 zł49 m² 8 586,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,8 m , zlokalizowane w Dominowie przy ul. Grabowej. Nieruchomość oddana do użytku w 2020 roku, usytuowana na działce z prywatnym, pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grabowa

Dominowo,wielkopolskie

449 900 zł49 m² 9 219,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem | Dominowo, gm. Dominowo | Nowy budynek cena : 449900 pln / do negocjacji! Powierzchnia mieszkania: 48,80 m Powierzchnia ogródka: 300 m Liczba miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Dominowo

Dominowo,wielkopolskie

15 000 zł300 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:14

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 14 pokoi w hostelu pracowniczy o łącznej powierzchni całkowitej 300m2. Budynek dwukondygnacyjny, który przeszedł generalny remont, ocieplony ,okna pcv. wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Dominowo

Dominowo,wielkopolskie

1 200 zł26 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone przy ulicy Centralnej w miejscowości Dominowo (pow Średzki). Mieszkanie wyposażone i urządzone w wysokim standardzie, kompletnie umeblowane.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij